• Головна
  • 27 липня на Тернопільщині оголошено Днем жалоби
20:30, 26 липня 2016 р.

27 липня на Тернопільщині оголошено Днем жалоби

У зв’язку із загибеллю уродженець села Медин Підволочиського району, Руслана Гевка 27 липня оголошено Днем жалоби у Тернопільській області.

Військовослужбовець 128-ї гірсько-піхотної бригади загинув під час виконання службових обов’язків у зоні проведення антитерористичної операції.

Військовослужбовець гірсько-піхотної бригади поклав життя за єдність та незалежність України під час виконання бойового завдання на території Донецької області.

На знак скорботи за загиблим у День жалоби буде приспущено Державний Прапор України із траурною стрічкою на адміністративних будівлях органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств та закладів, державних підприємств, установ, організацій на території області.

Також на Тернопільщині доручено відмінити проведення розважально-концертних заходів, спортивних змагань та внесено відповідні зміни до програм теле- та радіопередач Тернопільської обласної державної телерадіокомпанії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#27 липня #Тернопільщина #День жалоби
ТОП новини
Посилена мобілізація з 1 червня накриє молодших за 25 років і старших за 60 років чоловіків: ТЦК шукатиме за 2-а ознаками
"Град, негода і шквали 15 – 20 м/с": новий прогноз від синоптиків попереджає про дощ, грозу і сильний вітер
"Ціна на світло з 1 червня оприлюднена": уряд затвердив у 2 рази дешевший тариф, але за однієї умови
"ТЦК шукає 60-річних чоловіків з 5-ма професіями, щоб відправити служити у ці місця": пенсіонери і нові правила мобілізації
Оголошення