В яких "палацах" живуть прокурори, затримані у Тернополі за хабарництво (Відео)

З допомогою «Автомайдану» журналісти телеканалу ЗІК продемонстрували, як виглядають маєтки прокурорів, яких за хабарництво затримали співробітники НАБУ.

Принагідно журналісти з’ясовували, яке ж покарання загрожує затриманим. Виявилося, що майно, яке за зарплату прокурорів з’явитися не могло, таки залишиться у їхній власності, оскільки… записане на родичів.

«Для самих містян не секрет, як працює обласна та міська прокуратури. Надто - тепер, після кількамісячної ситуації з корупційним скандалом у цих законозахисних інституціях. Про що мова, і хто фігуранти - говорилося багато. Оприлюднювалися відверто сумнівні статки прокурорів. 
Ми теж поїхали подивитися на скромні хатинки вартових Феміди: і міських, і обласних, і геть провінційних. Крім цього - спробували знайти бодай мізерний, але зв'язок між окремими прокурорами-фігурантами. 
Прикметно, але вже під час кількох днів зйомок до Тернополя навідався Юрій Віталійович Луценко. Як багатьом відомо: озвучив наказ про звільнення прокурорів, підозрюваних в корупційній схемі. Втім, деталі щодо прокурора Антюка так і не уточнив. А саме - чи наказ про декретну відпустку Антюку підписали. "Дрібниця", погодьтесь, суттєва. І, власне, щодо неї досі чекаємо відповіді від ГПУ.
Тим часом нам далися чути з НАБУ. Співрозмовник з Бюро запевнив: доказів для притягнення до відповідальності звинувачених у хабарі тернопільських прокурорів - для суду має вистачити.
І якщо стосовно цього - ще можна тримати кулаки... То щодо ситуації з майном прокурорів - чи ж то, перепрошую, родичів прокурорів - не все так просто. Співрозмовник з того ж НАБУ пояснив, що по котеджах, автівках та інших доходах перед законом, швидше за все, ті ж вартові закону будуть чисті», – написав на своїй сторінці в Фейсбуці журналіст Андрій Орляк.

В яких "палацах" живуть прокурори затримані у Тернополі за хабарництво
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі