• Головна
  • На Тернопільщині через асфіксію померло місячне немовля
10:50, 27 липня 2016 р.

На Тернопільщині через асфіксію померло місячне немовля

Повідомлення про смерть місячної дівчинки до правоохоронців надійшло пізно вночі 25 липня від фельдшера бригади швидкої дороги, які прибули на виклик в одне із сіл Теребовлянського району.

Інформацію про нещастя поліцейські внесли в єдиний облік й почали з’ясовувати обставини смерті немовляти.

Медиків викликали батьки дівчинки після того, як дитині раптово стало погано. На жаль, врятувати малечу не вдалося, бригада швидкої допомоги  констатувала смерть дитини.

В результаті судово-медичної експертизи було встановлено, що причиною смерті немовляти стала асфіксія рідиною шлункового вмісту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #місячне немовля
Останні новини
ТОП новини
"ТЦК готує масове скасування відстрочок, ці 3 категорії чоловіків будуть мобілізовані першими": мобілізація, повістки, ЗСУ
"Снігопад і холод вріже прямо по цих областях, в Україну іде мороз і крижана злива": люте похолодання скоро накриє регіон
"Прийдуть без попередження і жорстко покарають": українців чекають масові штрафи до 100 000 гривень
"Холодна злива накриє ці області України, похолодання і дощ вперіщить в регіоні": де чекати на снігопад і мороз?
Оголошення