Для тернопільських школярів готують нову навчальну програму

Шкільну програму дещо розвантажать, крім того приділятимуть більше уваги питанням, відповіді на які необхідні у повсякденному житті, – таку ідею підтримали в Міністерстві освіти і науки України. Насамперед зміни планують запровадити для наймолодших школярів.

Нові програми для початкової школи нині на затвердженні у Міністерстві освіти і науки України. Наразі відомо про запровадження обов’язкового розподілу годин, коли вчитель сам вирішує, скільки часу викладати певну тему.

«Більша відповідальність буде покладена на самого вчителя, оскільки за розподіл годин він відповідає. За вимогами програми початкової школи, шестирічні діти повинні добре читати і писати. Щодо програми іноземної мови, то за вимогами, шестирічні діти повинні вміти писати не лише слова, а цілі речення. Відтепер з англійської мови у першому класі буде введено лише усний урок, на якому діти будуть вчитися говорити. Усний урок триватиме лише перших півроку, далі діти будуть вчитися писати. Також програма передбачає роз’яснення дітям політичних подій в Україні та світі. Такі зміни передбачає нова програма, про інші зміни повідомимо після її затвердження у Міністерстві», – кажуть ЗЗ в управління освіти і науки ОДА.

У програмі з української мови також більше уваги приділятимуть розвитку усного мовлення у дітей. Можливі також зміни щодо оцінювання учнів початкової школи.

Школярі нова навчальна програма
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі