У Тернополі росте злочинність і бракує поліцейських

П'ять поліцейських станцій на базі пунктів охорони громадського порядку відкриють у Тернополі. Створити їх планують вже найближчим часом, коли приміщення, де розмістять відділки, відремонтують.

"В області ми започаткували відкриття поліцейських станцій. Наш досвід почали переймати інші області. Але ми стикнулися з проблемою  росту злочинності у місті. Тому ми вирішили облаштувати в обласному центрі 5 станцій, вони відповідатимуть за порядок у зонах, на які ми поділили місто", – повідомив начальник Головного управління Національної поліції в Тернопільській області Олександр Богомол

Одна із п'яти поліцейських станцій, які планують створити у Тернополі, буде розміщена на території міського ринку, передає Depo.Хмельницький.

"Одну станцію ми запустили вже на залізничному вокзалі, там працює семеро працівників, але які несуть постійно чергування. Одну ми хочемо запустити на території ринку, – розповідає Богомол.

Поліцейські станції також відкриють на масивах Східний, БАМ та Дружба. Територію Тернополя вже поділили на п'ять частин, кожною із яких опікуватимуться правоохоронці. У приміщеннях, де розмістяться відділки, попередньо проведуть косметичні ремонти.

Головний поліцейський також зазначив, що існує проблема з нестачею кадрів, тому станції наразі будуть малокомплектними. Втім, це не має вплинути на якість роботи поліції.

У Тернополі росте злочинність і бракує поліцейських
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі