Школярі Тернополя отримуватимуть щомісячні стипендії

Спеціально створена конкурсна комісія визначатиме кращих учнів шкіл Тернополя, які будуть отримувати щомісячні іменні стипендії від Тернопільської міської ради.

У різних сферах освіти виділили 17 номінацій, у кожній з яких по три учні отримуватимуть щомісяця грошову винагороду впродовж навчального року.

Стипендія буде виплачуватися у розмірі 300 гривень щомісячно протягом усього навчального року, а для учнів 11-х класів – одноразово.

У персональний склад комісії увійшли заступник міського голови Леонід Бицюра, начальник управління освіти і науки Ольга Похиляк, депутат міськради, голова депутатської комісії з питань освіти Володимир Місько, фахівці управління освіти, методисти освітніх центрів міста.

- Усім директорам в Тернополі було дано інформацію, щоб у кожному навчальному закладі вибрали список дітей, які мають найкращі бали успішності протягом багатьох років, які перемагають на шкільних олімпіадах, в тому числі всеукраїнських. Які мають значні здобутки у плані мистецькому і спортивному. Будемо в різних номінаціях визначати кращих з кращих, - зазначила Ольга Похиляк. 

стипендія стипендія для школярів іменні стипендії обдаровані діти
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі