• Головна
  • Тернопільський студент здобув "срібло" Європейських ігор з дзюдо
20:00, 3 серпня 2016 р.

Тернопільський студент здобув "срібло" Європейських ігор з дзюдо

Після Кордоби (Іспанія) та Роттердама (Нідерланди) Треті Європейські Студентські ігри приймали відразу два хорватських міста – столичний Загреб та Рієка.

Це найбільший студентський фестиваль у Європі, який двічі на рік організує EUSA (Європейська студентська спортивна організація). Тривали змагання з 12 до 25 липня, і учасниками їх стали студенти з 34 країн віком від 17 до 30 років, які виступали у змаганнях з 21 виду спорту: бадмінтон, баскетбол, стритбол (баскетбол 3х3), пляжний волейбол, бридж, шахи, футбол, міні-футбол, гольф, гандбол, дзюдо, карате, веслування, регбі-7, скелелазіння, плавання, настільний теніс, тхеквондо, теніс, волейбол, водне поло. В складі збірної України у турнірі брали участь студенти ТНЕУ - команда волейболісток та дзюдоїст Антон Рудник. У ваговій категорії до 100 кг майстер спорту України 22-річний Антон Рудник став срібним призером ігор.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Студент #Європейськіігри

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"З 1 липня ТЦК шукатиме усюди 4 категорії чоловіків, їх терміново мобілізують у першу чергу": мобілізація та повістки
"Злива і люта гроза сунуть в Україну на тлі несамовитої спеки, дощ литиме на авто майже всюди": куди пре навіжена негода?
Двох проросійських попів на Тернопільщині забрали працівники ТЦК: що тепер придумав їх колега (ФОТО)
"Дощ і потужна гроза вдарять прямо завтра в областях України, жахлива спека накриє цілі регіони": куди суне злива і негода?
Оголошення
live comments feed...