• Головна
  • У Тернополі з собачих туалетів крадуть пакети
19:00, 4 серпня 2016 р.

У Тернополі з собачих туалетів крадуть пакети

Для тернопільських господарів тварин собачі туалети, які у парку Шевченка встановили нещодавно, своєрідне ноу-хау. Люди ще не звикли прибирати за своїми улюбленцями, а пакети, які призначені саме для цього, цуплять.

- Ці пакети ставимо ми - обʼєднання парків, раз у два дні, - каже зав. парком ім. Т.Шевченка Богдана Олещук. - Але справа у тому, що я вранці поставлю туди упаковку - 100 штук, а за декілька годин їх там уже немає. Я вже і сама на телефон знімала, як одна жінка їх просто виривала звідти.

Вартість таких пакетів - 50 грн за 100 штук і, як каже пані Богдана, їх мало б вистачити на декілька днів, пише 20хвилин. Оскільки таких туалетів у парку Шевченка чотири, то в місяць на пакети потрібно більше 1000 грн.

- Потрібно, щоб люди до цього звикли, - каже жінка. - Бо все-таки є люди, які використовують їх за призначенням. Це одиниці, але один так зробить, другий, третій і навчаться. За кордоном люди розуміють, що за собакою потрібно прибирати в публічних місцях, і там господарі мають свої пакети.

Окрім того, що люди крадуть пакети, у кошики призначені для цих же, але використаних пакетів, вони викидають недопалки та інше сміття. Але, незважаючи на такий негатив, забирати собачі туалети з парку не збираються і пакети купуватимуть надалі.

- Це у нас такий менталітет, але нічого, люди навчаться, - додає жінка. - Приємно, що за раз там є один-два пакети. Дякую тим, хто дійсно використовує їх за призначенням. Але хочу наголосили. що це не обʼєднання парків повинне забезпечувати хазяїнів собак такими пакетиками. Це для екстреного випадку, а у них мають бути свої пакети.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #собачівбиральні

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"З 1 липня ТЦК шукатиме усюди 4 категорії чоловіків, їх терміново мобілізують у першу чергу": мобілізація та повістки
"Злива і люта гроза сунуть в Україну на тлі несамовитої спеки, дощ литиме на авто майже всюди": куди пре навіжена негода?
Двох проросійських попів на Тернопільщині забрали працівники ТЦК: що тепер придумав їх колега (ФОТО)
"Дощ і потужна гроза вдарять прямо завтра в областях України, жахлива спека накриє цілі регіони": куди суне злива і негода?
Оголошення
live comments feed...