• Головна
  • У Тернополі покажуть виставу про Чорнобильську катастрофу
17:00, 7 серпня 2016 р.

У Тернополі покажуть виставу про Чорнобильську катастрофу

Незвичайну постановку покажуть в одному із закладів нашого міста 7 серпня. Тернополянка Мар’яна Кріль та її колеги з Польщі продемонструють перформативне читання п’єси “На початку і наприкінці часів” українського драматурга Павла Ар’є .

Така постановка включає в себе читання, автентичний вокал та елементи гри. Перед приїздом у Тернопіль артисти-аматори уже показали цю виставу кілька разів у Любліні та у Дрогобичі. Детальнішу - у відео TV4

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #вистава #Чорнобиль #катастрофа
ТОП новини
У травні в Україні вдарить потужний мороз, навіть експерти налякані такою температурою: гроза і град сунуть на тлі шквалів
ТЦК ідуть з терміновими перевірками у ці місця по чоловіків, лише 8 категорій осіб чіпати не будуть: мобілізація, ЗСУ (ВІДЕО)
Худоба тероризує селище на Тернопільщині, дійшло до крові: люди просять владу про допомогу (ВІДЕО)
Мороз вдарить раптово прямо завтра, в Україні такого стрибка температури не чекали: в якій області рине дощ і злива?
Оголошення
live comments feed...