• Головна
  • До Дня міста біля Тернопільського драмтеатру з'являться нові ліхтарі
12:30, 9 серпня 2016 р.

До Дня міста біля Тернопільського драмтеатру з'являться нові ліхтарі

До Дня міста відремонтують 4 ліхтарі навколо драматичного театру. Хоч кошти беруть з поточних видатків, ліхтарі ремонтують капітально, кажуть у міському управлінні житлово-комунального господарства.

Адже у ліхтарях поміняють світильники і проводку. Не забули і про зовнішній вигляд – тепер ліхтарі фарбують у чорний та золотий кольори.

Вартість капітального ремонту цих чотирьох ліхтарів – 80 тис. грн.

Але у тернопільському управлінні житлово-комунального господарства запевняють, що не забудуть і про інші ліхтарі, які теж потребують ремонту та розташовані навколо пам’ятника Незалежності України по інший бік Театрального майдану, пише Галас

«Де пам’ятник Незалежності України, буде ремонт після Дня міста, бо до цього часу ми не встигнемо їх зробити. Однак зараз ми знаємо, що там ліхтар коштуватиме 19,5 тис. грн. А які ціни та інфляція буде згодом, ми ж не знаємо», – зазначив начальник міського управління ЖКГ Микола Лесів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #ліхтарі #драмтеатр
ТОП новини
Снігопад і похолодання вжахнуть в Україні, вперіщить грозовий дощ і лютий холод: де вдарить негода на Різдво Богородиці?
Жахливе похолодання і дощ вразять Україну у вересні, ці області затопить крижана злива: де буде снігопад і мороз на свято?
"Несамовите похолодання та холоднющий дощ вперіщать з дикою силою в Україні, іде злива і холод": куде пре сніг і мороз?
"ТЦК шалено шукає чоловіків із такими 3-ма професіями, знайдуть і призвуть навіть 59-річних": мобілізація, штрафи, повістки
Оголошення