• Головна
  • Тернопільська громада вимагає справедливості!
17:30, 3 квітня 2012 р.

Тернопільська громада вимагає справедливості!

Сьогодні члени кооперативу "Олімпія бест" пікетували Будинок правосуддя. Тернополяни вимагають, щоб їх об'єднання було включено в реєстр кредиторів ТФ "Будівельник".

Як нам повідомила голова кооперативу Галина Теличко, незважаючи на те, що пайовики виграли господарський суд щодо права власності на незавершене будівництво по вулиці Довженка 8-а, блок Б, повністю сплатили усі кошти і їх правонаслідування визнала і банкрутуюча фірма Щепановського, і міська влада - тернополян не включають у реєстр кредиторів, аргументуючи це тим, що договора були укладені з фізичними особами.

Тернопільська громада вимагає справедливості!, фото-1
Тернопільська громада вимагає справедливості!, фото-2
Тернопільська громада вимагає справедливості!, фото-3
Тернопільська громада вимагає справедливості!, фото-4
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
"Потужна гроза насувається на ці області, такого не чекали навіть синоптики": куди суне мороз у -10 градусів, снігопад і дощ?
"Могутня гроза суне прямо в ці області, ніхто в Україні не чекав такої негоди": де буде мороз у -9 градусів, снігопад та дощ?
"Цих 100 000 чоловіків чекають у ТЦК прямо з 18 травня, названо ознаки потенційних мобілізованих": повістки і відстрочки
"Ці чоловіки масово втратять відстрочки через кілька днів, мобілізація людей з інвалідністю": ТЦК, повістки і бронювання
Оголошення
live comments feed...