• Головна
  • Куди подінуть БТР зі Старого парку у Тернополі?
15:00, 15 серпня 2016 р.

Куди подінуть БТР зі Старого парку у Тернополі?

Бронетранспортер БТР-60П передадуть у безплатне користування Тернопільському державному науково-технічному підприємству «Промінь».

Відповідний проект рішення зареєстрований на сайті Тернопільської міської ради. Очікується, що депутати розглядатимуть це питання на сесійному засіданні, яке відбудеться 19 серпня.
Згідно з підготовленим проектом рішення бронетранспортер БТР-60П планують передати у безплатне користування Тернопільському державному науково-технічному підприємству «Промінь» терміном на 1 рік.

Балансова вартість бронетранспортера – 17 235 грн.
Державне підприємство планує використовувати БТР в якості муляжа для проведення конструкторсько-випробувальних робіт.

Нагадаємо, два роки тому, коли почалася АТО, у Тернопільській міській раді планували передати армії військову техніку, яка знаходиться поблизу Старого парку.

Однак, цю ідею не підтримала громадськість, адже техніка застаріла і не боєздатна. Окрім того, виникали побоювання, що таким чином міська влада планує вивільнити земельну ділянку під чергове будівництво.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #БТР
ТОП новини
Посилена мобілізація з 1 червня накриє молодших за 25 років і старших за 60 років чоловіків: ТЦК шукатиме за 2-а ознаками
"Град, негода і шквали 15 – 20 м/с": новий прогноз від синоптиків попереджає про дощ, грозу і сильний вітер
"Пенсійне посвідчення перестане діяти, нові правила на підході": в Україні скасовують безоплатний проїзд для пільговиків
"Залиште на 30 хвилин це на сковорідці – і нагар злізе сам": унікальний лайфхак для чищення без хімії й тертя
Оголошення