• Головна
  • Вивчення двох іноземних мов стане обов’язковим у школах
11:30, 6 квітня 2012 р.

Вивчення двох іноземних мов стане обов’язковим у школах

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту вирішило ввести обов'язкове вивчення в школах предмету "інформатика" з 2 класу з вересня 2012 року і другої іноземної мови - з 5 класу з 2013 року.

Про це повідомив міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник. "Інформатика стане обов'язковим предметом з другого класу у вересні 2012 року, а з 2013-го всі школярі, починаючи з 5-го класу, будуть вивчати другу іноземну мову", - сказав Табачник.

Він також нагадав, що вирішено ввести вивчення іноземної мови в школах з першого класу.
При цьому міністр зазначив, що з даних питань було безліч дискусій, у тому числі з Міністерством фінансів, проте Міносвіти довело, що такі ініціативи вкрай необхідні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"Дощ і потужна гроза вдарять прямо завтра в областях України, жахлива спека накриє цілі регіони": куди суне злива і негода?
Потужна негода пре з лютою силою прямо завтра, дощ і жахлива гроза вдарить на тлі дикого вітру: в Україну іде люта злива
"ТЦК прийдуть у ці місця з перевірками по чоловіків, 5 категорій втратить бронювання": мобілізація з 1 липня, повістки і ЗСУ
"Електроенергія почне коштувавти з 1 вересня стільки": кому з простих українців доведеться платити більше за світло?
Оголошення
live comments feed...