Тернополяни можуть слідкувати за знижками міста на одному сайті

Сучасні реалії диктують свої правила життя, тому розумна економія стала необхідністю для багатьох українських сімей. Як дозволити собі більше і при цьому не збанкрутувати? В цьому питанні ми спробували розібратися на прикладі найбільшого в Україні агрегатора знижок і унікальних пропозицій – Скидочник, що збирає всі акції в Тернополі та з усієї України.

Не секрет що значна частина сімейного бюджету йде на їжу, а на ній, як правило, не економлять. Наступні поради допоможуть зберегти «левову» частку фінансів і не вийти з супермаркету з порожнім гаманцем:

- складайте список покупок заздалегідь;

- не ходіть за покупками голодними;

- слідкуйте за знижками і акціями від супермаркетів і магазинів.

Так, на Скидочнику зібрані всі актуальні знижки від найбільших продуктових мереж. Слідкуючи за розділом, ви будете знати всі акції тижня в Сільпо, Новус, Фуршет та інших магазинах. Це допоможе зекономити близько 20% від витрат на харчі (за акціями можна слідкувати за лінком http://skidochnik.com.ua/ru/ternopol/razdel/supermarkety).

Як не дивно але на відпочинку теж можна заощадити. Багато готелів готові йти на безпрецедентні заходи знижуючи вартість проживання до -50%. Все заради повного заселення номерів, отримання клієнтів та реклами. На сьогоднішній день на Скидочнику зібрано понад 300 готелів України, які пропонують свої послуги зі зниженною ціною. Так можна знайти варіанти на відпочинок в Карпатах недорого, знажки у готелі в Одессі та інших регіонах України.

Незважаючи на те скільки грошей у вас в кишені можна не відмовляти собі в необхідному і отримувати більше за менші гроші. Просто потрібно з розумом підходити до вибору покупок, порівнювати ціни і шукати найвигідніші пропозиції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі