• Головна
  • Тернополян, які в понеділок поливатимуть надто сумлінно, будуть штрафувати
19:30, 10 квітня 2012 р.

Тернополян, які в понеділок поливатимуть надто сумлінно, будуть штрафувати

На “Поливаний понеділок” міліція буде попереджати людей, які обливатимуть перехожих, а найактивніших можуть навіть оштрафувати.

- Якщо людина буде акуратно одягнена, йде в церкву чи на ділову зустріч, а на неї вилили відро води, то звісно, це буде розцінюватись, як хуліганство. – розповідає ДОБІ речник обласної міліції Петро Колісник. – Все має бути в міру. Традиції ми підтримуємо, але вони повинні проходити акуратно та культурно.

Жителі міста можуть звертатись до міліції в цей день і поскаржитися на хуліганів.

- Дії міліції будуть залежати від ситуації. Дітей можуть попередити і пояснити про шкоду, яку вони завдають. Якщо людину обіллють з ніг до голови, то винного можуть і оштрафувати, – пояснює Петро Колісник.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
"За кілька тижнів планували вітати її з ювілеєм": обірвалося життя однієї з керівниць КП «Тернопільводканал»
"З 1 вересня ця категорія чоловіків повністю втратить бронювання, ТЦК готує заходи для вилову": їх жде мобілізація і війна
"Тариф на світло зменшиться у 2 рази восени": названо умову для початку дії нової ціни за 1 кВт·год
"Тариф на електрику підвищили на 25%, нові ціни для українців з 1 вересня": вартість світла підскочила на десятки відсотків
Оголошення