• Головна
  • Чи потрібна у Тернополі парковка між школою та парком "Національного відродження"?
21:00, 5 вересня 2016 р.

Чи потрібна у Тернополі парковка між школою та парком "Національного відродження"?

Бути чи не бути? Вирішення проблеми паркування в дворах, чи бізнес-проект. Потрібна парковка тернополянам між школою та парком «Національного відродження», чи ні? Стосовно цього думки тернополян та влади розділились.

Багатоповерхові підземні паркінги — звичне явище для великих міст світу. Тепер їх почали будувати у Тернополі. На перехресті пр. Злуки – вул. Чубинського уже тривалий час діє стоянка для автомобілів. Заплановано облаштувати на цій території перший у Тернополі критий паркінг, який, насамперед, буде призначений для стоянки автівок мешканців сусідніх будинків. Там будуть створені належні умови для автомобілів та облаштована система відеоспостереження, пише zbudovano.te.ua.

«У Тернополі з кожним роком збільшується кількість транспорту, однак проблемним залишається питання паркування, оскільки місць на стоянках не вистачає. Єдиний вихід для вирішення цієї проблеми – це будівництво багатоповерхових парковок», – зазначив начальник управління стратегічного розвитку міста Юрій Дейнека.

На цьому етапі думки тернополян розділилась. Жителі мікрорайону «Канада», а також просто містяни,котрі часто відпочивають у парку «Національного Відродження», проти будівництва.Вони мотивуються тим, що сам проект не є поганим, просто йому не місце там, де постійно перебувають діти. Адже парк призначений для відпочинку, а атмосфера, яка пануватиме у такому брудному, загазованому та шумному місці, зовсім цьому не сприятиме. Більше того, повітря, насичене токсичними речовинами, має шкідливий вплив на такий ще вразливий організм дитини. Що ж з цього приводу думаєте Ви, наші читачі?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #парковка #парк #школа
Оголошення
live comments feed...