• Головна
  • На Тернопільщині сприятимуть розвитку мережі комунальних аптек
19:30, 6 вересня 2016 р.

На Тернопільщині сприятимуть розвитку мережі комунальних аптек

Апарат Тернопільської обласної ради ініціює виділення додаткових коштів на діяльність аптечного об’єднання. За півроку установа показала ефективну роботу, тож депутати хочуть посприяти подальшому розвитку мережі.

Зміна керівника аптечного об’єднання та стратегії розвитку мережі комунальних аптек дала очікувані результати, каже голова Тернопільської облради Віктор Овчарук. Оборот аптекоуправління упродовж року складає 25 млн. грн., а протягом першого півріччя установа сплатила близько 1 млн. грн. податку. У той час більшість приватних аптек перебувають на єдиному податку і на обласний бюджет вагомого впливу не мають.

– Це є свідченням того, що комунальні аптеки можуть працювати ефективно. Головне – бажання і правильний менеджмент, – каже Віктор Овчарук. – Та для того, щоб систематизовано відкривати аптеки, потрібні кошти. Тому на наступній сесії будемо пропонувати виділити додатково кошти з обласного бюджету. Врешті аптеки повернуть це в казну у вигляді податку. Поряд з тим, додаткові кошти дозволять швидше запустити ряд аптек, які можуть працювати і приносити прибуток.

В облраді зазначають, що у депутатського корпусу є принципова позиція, аби у комунальних закладах охорони здоров’я працювали комунальні аптеки, пише Номер один. Тобто свій підтримує своє. Наразі є розуміння з цього приводу головних лікарів, каже голова облради. Прикладом є місто Кременець, де нещодавно відкрили аптеку.

Крім того, незабаром планують відкрити ще одну комунальну аптеку в Тернополі на вул. Бродівській, біля шостого магазину. Там уже проведено ремонт. Наразі питання за благоустроєм, а саме – прокладання асфальтного покриття. Діяльність цієї аптеки буде спрямована на допомогу учасникам АТО. Для них розроблено систему знижок на медичні препарати.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #аптеки
Оголошення
live comments feed...