• Головна
  • Тернопільський університет отримав Гран-прі!
13:45, 13 квітня 2012 р.

Тернопільський університет отримав Гран-прі!

Нещодавно у Києві в приміщенні Національного центру ділового та культурного співробітництва «Український дім» відбулась виставка «Освіта та кар’єра-2012».

«Освіта та кар’єра» є найбільшою освітянською виставкою України за кількістю учасників, що представляють власні експозиції. Виставку щорічно відвідує 15-20 тисяч осіб, а саме абітурієнти з батьками, студенти та працівники освіти.

Цього року на виставці було сконцентровано інформацію, що стосується можливостей отримання професійної освіти як в Україні, так і за кордоном, були представлені різноманітні молодіжні програми, міжнародні гранти, можливості безкоштовного навчання за кордоном.

У виставці взяли участь близько 200 учасників. Із них: 70 вищих навчальних закладів України (університети, академії, інститути); понад 50 закордонних вищих навчальних закладів (із Великобританії, Голландії, Туреччини, Польщі, Литви, Кіпру, Швейцарії, Греції, Німеччини, Фінляндії, Латвії, Росії, Франції, ОАЕ, Мальти, Чехії, Австрії, США, Естонії та Ізраїлю); міжнародні організації та освітні агенції; молодіжні видання; освітні Інтернет-проекти та 16 київських професійно-технічних навчальних закладів, коледжів та ліцеїв.

За період роботи виставки відбулися презентації, семінари, круглі столи. Основна тематика презентацій – можливості навчання за кордоном, переваги навчання в Україні, можливості отримання двох дипломів – державного та міжнародного зразків.

Приємно відзначити, що після проведення виставки Тернопільський національний економічний університет було нагороджено кубком та дипломом про здобуття Гран-прі у номінації «Міжнародне співробітництво в галузі освіти і науки».

Тернопільський університет отримав Гран-прі!, фото-1
Тернопільський університет отримав Гран-прі!, фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
"Потужна гроза насувається на ці області, такого не чекали навіть синоптики": куди суне мороз у -10 градусів, снігопад і дощ?
"Могутня гроза суне прямо в ці області, ніхто в Україні не чекав такої негоди": де буде мороз у -9 градусів, снігопад та дощ?
"Ці чоловіки масово втратять відстрочки через кілька днів, мобілізація людей з інвалідністю": ТЦК, повістки і бронювання
В Україну мчить нестерпна спека, попереджають про температурні аномалії
Оголошення
live comments feed...