• Головна
  • Військові-контрактники у Тернополі отримають по 10 тисяч гривень
16:45, 10 вересня 2016 р.

Військові-контрактники у Тернополі отримають по 10 тисяч гривень

У Тернополі займуться популяризацією військової служби за контактом. Зокрема, на сесії було внесено зміни до «Програми підтримки обороноздатності військових формувань тернопільського гарнізону». Згідно цієї програми контрактники за службу отримають по 10 тисяч гривень.

- У програмі передбачено, що кожен з тернополян, хто піде на військову службу за контрактом, отримає по 10 тисяч гривень чи на придбання необхідних речей для служби, чи на будь-які інші потреби, - розповів очільник Тернополя Сергій Надал. - Зміни до програми уже прийнято і починають діяти.

Нагадаємо, що сьогодні також святкує два роки від дня створення 44-а артилерійська бригада, яка дислокується у Тернополі.

З нагоди цього свята міський голова Сергій Надал особисто привітав військовослужбовців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#військові #зарплатавійськових #військові-контрактники
ТОП новини
"ТЦК почали посилено підстерігати людей 5-ти категорій, названо повний перелік ознак цих осіб": мобілізація, ВЛК, повістки
"Мороз скує здоровенний регіон України холодом, мешканців попереджають про снігопад і похолодання": пре злива і сніг
"ТЦК прискорює пошук і розпізнавання на вулицях однієї категорії людей, їх швидко мобілізують з 1 жовтня": мобілізація, ЗСУ
У "Резерв+" з’являється відмітка «ВОС-999": що це таке і чи варто її боятися
Оголошення