• Головна
  • Скільки повинні платити школярі за проїзд у тернопільських маршрутках – розповіли в управлінні транспорту
20:30, 12 вересня 2016 р.

Скільки повинні платити школярі за проїзд у тернопільських маршрутках – розповіли в управлінні транспорту

Скільки школярі повинні платити за проїзд у тернопільських маршрутках – розповіли в управлінні транспорту

Проїзд в маршрутному таксі Тернополя для школярів став дорожчим. Відповідні зміни прийняли ще 1-го червня.

Нагадаємо, неприємне непорозуміння із вартістю проїзду виникло в тернополянки Юлії Чорної в маршрутці №12. Водій сказав платити за дитину 2 гривні.

ІГОР МЕДИНСЬКИЙ – начальник міського управління транспорту, комунікацій та зв’язку: «Перевізник в режимі маршрутного таксі, наголошую в режимі маршрутного таксі, перевозить дітей загальноосвітніх шкіл при пред’явленні посвідчення за 50% від вартості проїзду або не менше 2-х гривень».

В міському управлінні транспорту, комунікацій та зв’язку пояснюють, дане «або» обґрунтоване. Перевізник не має фінансової змоги цю категорію населення возити за гривню п’ятдесят.

ІГОР МЕДИНСЬКИЙ – начальник міського управління транспорту, комунікацій та зв’язку: «Але фіксувати, наприклад 50% то було йому не вигідно. Так, як він розраховував, що тариф буде підніматися, то вартість проїзду зараз він сказав буде при 3-х гривнях – 2 гривні, коли буде 4 гривні, чи 3, 50 – то буде не менше, як 2, але як буде 4 – то буде 50 %».

До слова, різницю повної вартості квитка і квитка із учнівським посвідченням компенсовує сам перевізник, передає ІНТБ

ІГОР МЕДИНСЬКИЙ – начальник міського управління транспорту, комунікацій та зв’язку:

«Є також така негласна домовленість з перевізниками, управлінням транспорту і перевізниками, що якщо, не дай Бог, дитина не має заплатити, десь потратила, можливо, забула вдома взяти і таке інше, дитину в жодному разі не виганяти з автобуса. Тому що, якщо така скарга поступить, що дитина не мала, а водій не взяв – серйозна відповідальність буде чекати водія».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Школярі #проїзд #ціна
Оголошення
live comments feed...