• Головна
  • У Тернополі на Валовій з'явиться “вічний перехожий”
12:30, 21 вересня 2016 р.

У Тернополі на Валовій з'явиться “вічний перехожий”

У неділю, 25 вересня у день народження Ігора Герети в Тернополі відкриють пам’ятник відомому археологу, історику, краєзнавцю.

Ігор Герета постане у металі серед перехожих вулиці Валової обласного центру.

– Спочатку пропонували поставити скульптуру хоч на маленький постамент. Але більшість членів архітектурно-художньої ради, які знали Герету, були проти. І вирішили, що Ігор, як завше, з торбою через плече йтиме по бруківці, – розповів Реально член ради, директор Тернопільського художнього музею Ігор Дуда.

За словами директора музею, скульптуру з гіпсу виготовили ще 5 років тому. Тепер мають відвезти її до Львова, де з гіпсової копії виллють оригінал. Гроші на пам’ятник виділили друзі та учні Герети.

В неділю 25 вересня, о 12.30 на вулиці Валовій відкриття памятника, так Ігора Герету його учні привітають з Днем народження.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #пам'ятник #археолог

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"ТЦК опиниться з перевірками у закладах, аби знайти 2 категорії чоловіків": їх чекають повістки і мобілізація до осені
"В Україні несамовита негода та потужна гроза вперіщать прямо завтра, вдарить аномальна температура": пре дощ і злива
"Пенсії радикально перерахують, в Україні наближається сюрприз для літніх": коли чекати на зростання і збільшення?
Це не Дубай - це Тернопіль: центральними вулицями катається жовтий Urus за ціною квартири в Києві (ВІДЕО)
Оголошення
live comments feed...