• Головна
  • Степану Барні доведеться давати свідчення в суді
15:30, 21 вересня 2016 р.

Степану Барні доведеться давати свідчення в суді

23 вересня о 10 годині в приміщенні Тернопільського окружного адміністративного суду відбудеться останнє судове засідання, основним фігурантом якого є Степан Барна, повідомляє Номер один.

Нагадаємо, голову Тернопільської ОДА, за сумісництвом депутата облради Степана Барну «затягли» до суду через новий закон «Про державну службу», що вступив у дію 1 травня 2016 року. Цей документ забороняє держслужбовцям вищого рівня поєднувати держслужбу з виконанням обов’язків депутата місцевої ради.

Крім того, вони не мають права бути членами будь-яких політичних сил.

Як відомо, у жовтні минулого року Степан Барна зайшов у Тернопільську облраду під брендом президентської партії «Солідарність». Під час виборчої кампанії він очолив список кандидатів та активно займався «розкруткою» політичної сили на Тернопіллі.

У зв’язку з цим, ініціатор позову, екс-голова Шумської РДА Василь Габор, вимагає притягнути до адміністративної відповідальності Степана Степановича та змусити його усунути конфлікт інтересів, який полягає в суміщенні посади голови ОДА з діяльністю депутата обласної ради.

Натомість Барна не розуміє, чому має складати мандат чи йти з посади голови ОДА,адже він отримав статус депутата задовго до того, як прийняли закон, який, мовляв, зворотної дії не має.

Ця справа тягнеться вже кілька місяців. За словами позивача Василя Габора, в цю п’ятницю доля позову, скоріш за все, буде визначена. На позивача та відповідача чекають судові дебати, опісля яких буде оголошено вердикт. Журналісти «Номер один» дозволять собі припустити, що Степан Барна виграє справу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Барна #суд
Останні новини
ТОП новини
"Несамовите похолодання та холоднющий дощ вперіщать з дикою силою в Україні, іде злива і холод": куде пре сніг і мороз?
"ТЦК шалено шукає чоловіків із такими 3-ма професіями, знайдуть і призвуть навіть 59-річних": мобілізація, штрафи, повістки
"Свіжий тариф на газ в Україні оприлюднено": названо нову ціну, хто з українців тепер платитиме більше
"За кілька місяців настає кінець, стаж пропаде": українцям, які почали працювати ще до 2004 року, треба негайно зробити це
Оголошення