• Головна
  • У Тернополі розпочали свою роботу цілодобові аварійно-диспетчерські служби
10:00, 25 вересня 2016 р.

У Тернополі розпочали свою роботу цілодобові аварійно-диспетчерські служби

У Тернополі з початку вересня розпочали роботу дві аварійно-диспетчерські служби, які здійснюють ліквідацію будь-яких аварійних ситуацій, що виникають у житлових будинках міста - на Східному та Сонячному масивах.

Зокрема, до них можна звертатися під час пошкоджень на внутрішньо будинкових мережах центрального опалення, тепло- , водо - та електропостачання.

Тепер при виникненні будь-якої аварійної ситуації тернополяни можуть звертатися у спеціально створені аварійні бригади. Наразі у місті таких є два підприємства, які створили такі бригади та вони справляються із усіма викликами, хоч надіємося, що з часом їх кількість буде збільшуватися.

Однією із приватних фірм у Тернополі, яка створила аварійні бригади, є ПП «Східний масив». Саме з ними заключають договори на аварійне обслуговування будинку ЖЕКи та ОСББ. Викликати їх зможуть і окремі мешканці багатоповерхівки, проте, якщо будинок не має угоди з аварійною бригадою, то власнику помешкання доведеться самостійно оплачувати вартість виконаних робіт.

«Аварійна служба на нашому підприємстві розпочала роботу 1 вересня. На сьогодні у нас є дві аварійні машини, які обладнані усіма необхідними інструментами для повної локалізації будь-якої аварійної ситуації, яка може виникнути у житлових будинках», - каже директор ПП «Східний масива» Михайло Дереворіз.

На підприємстві щодня з 8.00 до 20.00 год. працює диспетчерська служба, а у нічний час усі виклики спрямовуються безпосередньо на аварійні бригади. Контактний телефон аварійних бригад у Тернополі: (0352) 243607, 0672083686 та 067358833.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #аварійність #служба
Оголошення
live comments feed...