• Головна
  • Чиновники підтвердили, що жителів Тернопільщини возить металобрухт на колесах
16:30, 27 вересня 2016 р.

Чиновники підтвердили, що жителів Тернопільщини возить металобрухт на колесах

80% транспортних засобів, які забезпечують пасажирські перевезення в області, є морально та технічно застарілими.

Дітки спалили списаний автобусПро це повідомили в Тернопільській облдержадміністрації, передає сайт Репортер.

Структура парку автобусів за своєю конструкцією, пасажировмісткістю, комфортом, видами палива та екологічною складовою не відповідають вимогам, констатують в управлінні розвиту інфрастуктури та транспорту ТОДА.

Також в області спостерігається проблема, пов’язана з відшкодуванням перевізникам коштів за пільговий проїзд окремих категорій громадян. Протягом попередніх років на ці потреби була передбачена державна субвенція. Однак у бюджет на 2016 рік її не заклали. Обласна адміністрація не раз надавала пропозиції щодо запровадження адресної допомоги населенню, але поки це не дало результату.

В результаті склалась ситуація, що пільговик, відповідно до законодавства, має право на пільговий проїзд, однак держава не виділяє коштів на компенсацію цієї послуги. Через те зростає напруга.

В обласній адміністрації не заперечують, що в деяких районах області є населені пункти, які не охопленні пасажирськими перевезеннями.

Це питання неодноразово піднімалось не тільки в контексті теми транспортного сполучення, а в сфері туризму. Адже розвивати туристичний потенціал краю, не маючи ані транспортного сполучення, ані якісних доріг неможливо.

Ще однією проблемою в області є забезпечення перевезенням хворих, які потребують гемодіалізу. Ці громадяни тричі на тиждень відвідують лікувальні заклади з метою проходження процедури очистки крові. Вони долають десятки, ато й сотні кілометрів, що тягне за собою значні витрати. Органи влади звертаються до перевізників з проханням посприяти у цьому питанні, але навантаження на підприємства надто велике, аби вони могли взяти на себе і цю функцію. Тож в області пропонують розробити спеціальну програму соціальної підтримки таких громадян.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #пасажири #перевезення
Оголошення
live comments feed...