Сьогодні минає 40 днів з дня загибелі двох тернопільських поліцейських

Минає сорок днів, як тернопільська поліція назавжди попрощалася зі своїми побратимами ОЛЕКСАНДРОМ РУДИКОМ, оперуповноваженим Борщівського відділення поліції, майором поліції та АНДРІЄМ ЧЕРНЯТИНСЬКИМ, інспектором Борщівського відділення поліції, капітаном поліції. Офіцери загинули при виконанні службових обов’язків.

Ранкове зібрання в Головному управлінні поліції розпочалося хвилиною мовчання за загиблими. Також представники управління та районного відділення разом з рідними зібралися у храмах сіл Шупарка та Сапогів, звідки родом поліцейські, задля спільної молитви за їхні душі.

Біль втрати меншим не стає, зізнаються ті, хто добре знав Олександра та Андрія. Навпаки, усвідомлення, що їх уже ніколи не повернути- нестерпно роздирає зсередини.
Олександр Рудик та Андрій Чернятинський загинули під час виконання службових обов’язків у селі Бабинці Борщівського району. Поліцейські брали участь у знешкодження озброєного зловмисника і заплатили за це власним життям.

Борщівську трагедію голова Національної поліції України Хатія Деканоідзе назвала «чорним днем» для всього силового відомства країни.

Аби підтримати родини загиблих, Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков вручив їм ордери на квартири, а Головне управління поліції надало матеріальну допомогу.

Загибель поліцейські
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі