![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20240727)
18:00, 1 жовтня 2016 р.
Радіус розльоту осколків снаряду, який знайшли на дамбі Тернопільського ставу, становить 1200 метрів
Як ми повідомляли, сьогодні у Тернополі під час ремонтних робіт дамби тернопільського Ставу виявлено вибухонебезпечний предмет.
01.10.2016 року, близько 10:30 в м. Тернопіль, по вул. Руська, на дамбі тернопільського Ставу, під час капітального ремонту споруди, виявлено артилерійський снаряд калібром 122 мм часів Другої Світової війни.
На місце події працювала група піротехнічних робіт АРЗ СП Управління ДСНС України у Тернопільській області. Піротехніки дотримуючись вимог безпеки вилучили небезпечний предмет та знищили його в спеціально відведеному місці за межами обласного центру. Як зазначив заступник начальника групи піротехнічних робіт, майор служби цивільного захисту Назар Богдан, дана знахідка є вкрай небезпечною, адже радіус розльоту осколків даного снаряду становить 1200 м.
![Радіус розльоту осколків снаряду, який знайшли на дамбі Те..., фото-1 Радіус розльоту осколків снаряду, який знайшли на дамбі Тернопільського ставу, становить 1200 метрів, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Радіус розльоту осколків снаряду, який знайшли на дамбі Те..., фото-2 Радіус розльоту осколків снаряду, який знайшли на дамбі Тернопільського ставу, становить 1200 метрів, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
12:01, 18 липня
18:55, 18 липня
12:27, 25 липня
13:02, Вчора
10:48, 23 липня
live comments feed...