Тернополянам радять вакцинуватися

На Тернопільщині передбачають активність трьох штамів грипу. З цими вірусами жителі краю вже стикалися минулих років. Однак гарантувати безпеку муже лише вакцинація, – стверджують лікарі-епідеміологи.

У цьогорічному епідсезоні на Тернопільщині очікують три штами ГРИПу: Н3N2 – «Гонконг», Н1N1 – «Каліфорнія», ГРИП – Б. Проти цих штамів уже розроблена вакцина. Препарати якісні, – запевняють лікарі-епідеміологи. Однак на Тернопільщині їх ще немає.

«Щоб зберегти здоров’я від цих штамів грипу, ми радимо вакцинуватися. Оскільки лише щеплення може гарантувати опір організму конкретним штамам грипу. Вакцину мають привести до Тернопільської області. Ми зараз чекаємо. Як тільки отримаємо, будемо проводити щеплення. Жителям області радимо зі щепленням не зволікати. Оскільки після щеплення ще потрібний час на вироблення імунітету. Тож щеплюватися треба якнайраніше, до загострення епідситуації», – відзначила завідувач відділу епідеміологічного нагляду та профілактики інфекційних захворювань обласного лабораторного центру Марія Павельєва.

У боротьбі з вірусами допоможе і народна медицина. Важливо зміцнювати імунітет вітамінізованою їжею, пише зз. Теплий одяг і збалансований раціон харчування може стати запорукою доброго здоров’я.

Тернопіль грип вакцина
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі