В Тернополі буде діяти "Лабораторія молодіжних проектів"

Цієї осені для активної молоді Тернополя діятиме “Лабораторія молодіжних проектів”. Це проект для членів молодіжних громадських організацій, ініціативних груп та просто активних молодих людей, які хочуть покращити свої знання та отримати практичні навики з проектного менеджменту та маркетингу.

Тренінгова програма триватиме з жовтня по листопад та охопить тематику планування проектів, складання бюджету, фандрейзинг, командотворення, маркетингову стратегію, організаційний брендинг та інші, не менш важливі аспекти. Працюючи в групах, учасники тренінгів розроблять 5 нових проектів для міста Тернополя.

Крім того, в рамках проекту буде створено молодіжний ресурсний сайт, обладнаний навчальними відео й ресурсами, якими учасники можуть поділитися зі своїми організаціями та партнерами по всій Україні .

Дану ініціативу реалізовують громадські організації “АТОМ”, “Молода Просвіта” та “Спілка української молоді” спільно з Молодіжним центром праці. Фінансування заходів  здійснюють  Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Корпус Миру США.

Зареєструватися для участі можна тут: http://tiny.cc/pa22ey.

Група проекту на Фейсбуці: https://www.facebook.com/groups/352221711834113/?pnref=story

Контактна інформація: 098 122 53 25, 098 711 19 21.

Лабораторіямолодіжнихпроектів
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі