• Головна
  • Які недоліки виявили під час перевірки парковок у Тернополі?
11:00, 3 жовтня 2016 р.

Які недоліки виявили під час перевірки парковок у Тернополі?

У рамках «Місячника паркування», управління муніципальної поліції спільно з управлінням торгівлі, побуту та захисту прав споживачів перевірили стан платних місць для паркування транспортних засобів у Тернополі.

«Під час обстеження платних парковок у місті було виявлено ряд недоліків, - розповідає начальник управління муніципальної поліції Ігор Максимів. - Зокрема, на вул. Шептицького та Будного виявлено, що розмітка місць для паркування знаходиться у неналежному стані, окрім того на вул. Шептицького територія засмічена. Суб’єкту господарювання повідомлено про усунення порушень, у іншому випадку він буде нести адміністративну відповідальність».

Також муніципальна поліція виявила порушення зі сторони водіїв, які відмовляються сплачувати кошти за паркування. Муніципали нагадують, що несплата водієм вартості послуг з користування майданчика для платного паркування, які обладнані паркоматами, тягне за собою накладання штрафу від 8 до 12 неоподаткованих мінімумів громадян.

Оператор паркування Микола Мисенко розповідає, що більшість парковок у місті обладнані стаціонарними паркоматами, проте найбільша проблема у тому, що тернопільські водії ними практично не користуються.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #парковки #перевірка
ТОП новини
Нові правила посилюють мобілізацію, чоловіків чекають 60 тисяч грн штрафу і тюремні ув'язнення: ТЦК шукають одну групу
"Град, негода і шквали 15 – 20 м/с": новий прогноз від синоптиків попереджає про дощ, грозу і сильний вітер
Посилена мобілізація з 1 червня накриє молодших за 25 років і старших за 60 років чоловіків: ТЦК шукатиме за 2-а ознаками
"Дощі, град і шквали 15-20 м/с": синоптики оприлюднили новий прогноз щодо грози і потужної негоди
Оголошення