Міська влада не має поняття, як можна очистити тернопільське озеро

Фактично відписку, а не чітку відповідь отримала Марта Пулик, яка закликала міську владу нарешті почистити озеро, чого не робилося десятки років.

Її петиція набрала 355 із необхідних 300 голосів.

Втім, виявилося, що в міській раді немає чіткого бачення як вирішити проблему. Чиновники, на жаль, не змогли окреслити конкретних заходів щодо очищення водойми.
Натомість у відповідь розродилися черговою відпискою за підписом заступника міського голови Леоніда Бицюри.

«На Вашу петицію від 20.08.2016 року щодо очищення річки та ставу, повідомляємо, що відповідним розпорядженням міського голови створено робочу групу для підготовки у м. Тернополі проекту комплексної Програми розвитку Тернопільського озера на 2016 – 2018 роки (далі – Програма).

Робочою групою розроблено чіткі напрямки вирішення піднятого питання та додатково доручено її членам подати пропозиції для включення до Програми з можливістю реалізації в подальшому виконання відповідних заходів в межах виділеного фінансування.

Окрім того інформуємо, що доктором біологічних наук, професором, завідувачем кафедри загальної біології та методики навчання природничих дисциплін ТНПУ ім. В.Гнатюка В.В. Грубінко розроблено наукову працю, яка передбачає організацію інфраструктури Тернопільського озера та впорядкування екосистеми зарегульованої водойми в умовах урбонавантаження», – йдеться у відповіді.

озеро
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі