Держава не відшкодовує тернополянам пільги на телефонний зв’язок

Тернополяни скаржаться, що у них не нараховуються пільги на телефонний зв'язок. У міській раді зазначають, що компенсація телефонних розмов тих, хто має пільги це є зобов’язанням держави і мерія до цього відношення немає.

На жаль, у 2016 році урядом не було виділено жодних коштів на відшкодування витрат для надання пільг з послуг зв’язку. Тому частину коштів наразі оплачує міська рада з власного бюджету. Зокрема, за пільги тернополян нещодавно довелось заплатити майже 500 тисяч гривень.

- До Тернопільської міської ради часто звертаються мешканці із запитанням, чому не передбачено пільг на телефонний зв’язок для усіх, хто цього потребує. Хочу сказати, що у державному бюджеті на 2016 рік взагалі не передбачено кошти на відшкодування витрат. А за ті пільги, які отримують деякі категорії тернополян, оплачує із власного бюджету міська рада. Зокрема, за пільги тернополян за телефонний зв’язок у період з січня по червень 2016 року Тернопільська міська рада нещодавно оплатила майже 500 тисяч гривень, - розповів очільник міста Сергій Надал.

телефонийзв'язок пільги відшкодування
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі