Тернопільська обласна рада працює над проектом Угоди про співпрацю із Люблінським воєводством

Такий один із результатів Конгресу Ініціатив Східної Європи, який упродовж трьох днів тривав у Любліні. Тернопільську обласну раду представляв її голова Віктор Овчарук та депутати. Загалом тернопільська делегація була чисельною: у конгресі участь брали представники облдержадміністрації, Тернопільської міської та Підволочиської районної рад.

У рамках Конгресу Ініціатив Східної Європи відбувся круглий стіл з Маршалком Люблінського воєводства Славоміром Сосновскі, на який були запрошені учасники з різних регіонів України. Можливості Тернопільщини презентував Віктор Овчарук. «Наш край має справді дуже потужний потенціал у різних сферах діяльності, - наголосив очільник обласної ради. – Тернопілля багате на туристичні принади, і ця галузь може стати однією з головних у залучені інвестицій та налагодженні співпраці. Область славиться і якісною вищою освітою, науковими розробками та досягненнями. Значні можливості для співпраці є і у галузі культури та мистецтва, програмах обмінів. І, звичайно, в сільському господарстві та економіці. Окрім цього Тернопільська область найактивніше включилася у процес децентралізації та створення об’єднаних територіальних громад – їх є 26. Переконаний, що буде налагоджуватися співпраця не тільки між регіонами, а й між громадами».

Славомір Сосновскі запропонував Віктору Овчаруку підписати Угоду про співпрацю між Любінським воєводством та Тернопільською обласною радою. Робота над проектом Угоди уже розпочалася.

Конгрес Ініціатив Східної Європи проводиться у Любліні щорічно і збирає близько 1000 гостей зі всієї Європи, а в основному – з країн Східного партнерства. Цей престижний захід став важливою платформою для діалогу у сфері культури та освіти, органів місцевого самоврядування та державних органів, представників регіональних та світових міжнародних організацій, підприємців, представників НГО, журналістів.

Цьогоріч дискусії відбувалися з питань децентралізації влади, безпеки у Східній Європі, моделей примирення, громадянського суспільства, гуманітарної допомоги, туризму, науки та освіти тощо.

Нагадаємо, Тернопільська обласна рада успішно реалізовує договір про співпрацю, який був підписаний із Верховною Радою Автономної Республіки Аджарія (Грузія) два роки тому.

Тернопільська обласна рада працює над проектом Угоди про співпрацю із Люблінським воєводством, фото-1 Тернопільська обласна рада працює над проектом Угоди про співпрацю із Люблінським воєводством, фото-2
ВікторОвчарук співпрацюізЛюблінськимвоєводством
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі