
13:30, 4 жовтня 2016 р.
Адвокати Куценка "втерли носа" голові облради – головний лікар пологового повернувся на роботу
Депутати обласної ради, які захищають головного лікаря перинатального центру “Мати і дитина” у Тернополі Віктора Куценка, посилаючись на адвокатів, стверджують, що він повернувся на своє робоче місце законно.
Звільнений на початку червня посадовець рішенням міськрайонного суду 28 вересня поновлений на посаді. Того ж дня Віктор Куценко негайно повернувся у свій колишній кабінет та провів робочу нараду в якості головлікаря, повідомляє Репортер.
Тим часом юристи обласної ради, які не були присутні на судовому засіданні, подали апеляційну скаргу на рішення тернопільського суду.
Втім, захисники Куценка переконують, що виграти апеляцію облраді не вдасться. Більше того, повернення головлікаря на роботу в день прийняття судом рішення – в рамках закону.
Відповідно до частини 7 ст. 235 КЗпП, рішення про поновлення на роботі незаконно звільненого або переведеного на іншу роботу працівника, ухвалене органом, який розглядає трудовий спір, підлягає негайному виконанню. Негайне виконання судового рішення полягає в тому, що воно виконується не з часу набуття ним законної сили (як це передбачено для переважної більшості судових рішень), а негайно з часу його оголошення на судовому засіданні.
В той же час виконання рішення суду вважається закінченим із дня видання відповідного наказу або розпорядження роботодавцем, який ухвалив незаконне рішення про звільнення працівника. На момент підготовки цієї публікації “Репортеру” не відомо, чи таке рішення облрадою було прийняте.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
11:14, 27 листопада 2024 р.
live comments feed...
Коментарі