Тернопільський шоумен Сергій Притула ледь не втратив зір

35-річний шоумен з Тернопільщини, популярний телеведучий і визнаний українцями волонтер Сергій Притула сьогодні є найзатребуванішим у ЗМІ обличчям.

Проте глядачів часто цікавило одне питання, на яке мало хто знає відповідь. Відомо те, що Сергій має поганий зір і більмо на оці, а звідки воно – сам Сергій поділився моторошною історією. Виявляється, за декілька років до того моменту, як про його ім'я дізналася вся країна, хлопець мав бунтарську натуру і часто фігурував у бійках.

В одній із них він дуже постраждав, за що розплачується досі, хоча і зумів викарабкатись і не втратити життя, повідомляє видання «Бджола»

«Що ж до кулаків, то це – останній аргумент у суперечці. По молодості бився часто, але після того, як у Лондоні в бійці мені розбили голову і травмували око (я провалявся чотири місяці в госпіталях, а потім пережив п’ять операцій в київському центрі мікрохірургії ока), став більш розважливо підходити до вирішення конфліктів (посміхається). Зараз маханням кулаками практично не зловживаю. Старший брат забороняє! Василь – адвокат, так що знає, що радить…», - розповів Сергій Притула.

Тернопіль Притула зір бійка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі