Війт з Тернопільщини поскаржився в Міненергетики на обленерго за систематичне знеструмлення села

Через постійні позапланові відключення електроенергії, що призводять до виходу з ладу електроприладів, заподіяння шкоди та дискомфорту жителям села Гаї Шевченківські, а також порушення прав споживачів адміністрація сільської ради с. Гаї Шевченківські (Тернопільський район) звернутись із скаргою до Міністерства енергетики, Тернопільської ОДА та ВАТ «Тернопільобленерго», повідомляє Репортер.

Сільська рада зазначає, що впродовж 2016 року на території села відбуваються систематичні перебої в мережі електропостачання, що супроводжуються відключенням частини або цілого населеного пункту від електроенергії. Неодноразові звернення жителів села до посадових осіб ВАТ «Тернопільоблнерго» щодо проведення технічної перевірки та залагодження електропостачання залишаються проігнорованими.

– Дії енергопостачальної організації грубо порушують права споживачів електроенергії нашого села, які негативно позначаються на їхньому побуті, а тому не можуть бути залишені без уваги та відповідного реагування. Наполегливо просимо усунути наявні причини, які перешкоджають якісному і регулярному постачанню електроенергії на території села, – відзначив голова Гаї-Шевченківської сільської ради Богдан Брич.

Сільський голова пояснив, чому він не звертається одразу до суду: «Судитись було б логічно конкретній людині за конкретно нанесену шкоду».

Нагадаємо, «Тернопільобленерго» на 50,99% належить державі. Ще 25% і 15% акцій відповідно мають кіпрські фірми «Larva Investments» і «Bikontia Enterprises», які приписують Ігорю Коломойському і Костянтину Григоришину.

Зараз «Тернопільобленерго» тимчасово очолює Iгор Юхимець, однакйому шукають заміну. Нещодавно Фонд держмайна завершив прийом заявок на участь у конкурсі на цю посаду.

безструму
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі