У Тернополі студентка з Африки виявилась не готовою до холоду і тепер проситься до незнайомих в гості, щоб зігрітися

20-річну студентку Медуніверситету з ПАР зненацька застало осіннє похолодання.

Дівчина не вивчила особливості клімату Тернополя і не взяла із собою теплого одягу. Відтак зараз ходить по квартирах і проситься зігрітися.

Про дівчину написав на своїй сторінці в Фейсбуці тернополянин Ігор Качмарський.

"Коли ви останній раз пускали незнайомця в свій дім погрітися? У мене була сьогодні історія, якою хочу поділитися. До батьківського дому, куди заїхав на обід, подзвонила чорношкіра дівчина. Спочатку вирішив, що помилилася адресою або шукає оренду, виявилося, хоче погрітися. Вона вперше в житті відчула фірмову тернопільську мєрзопакосну осінь. Від холоду Тріша з ПАР була в стані шоку. Напоїли чаєм з печивом і поговорили. Вона сама прилетіла з крайньої точки Африки, Кайптауну, щоб вчитися на стоматолога. Платить більше 4 тисяч доларів на рік, ще не має жодного знайомого чи друга, тому наша холодіна застала її несподівано, в літньому взутті, без рукавиць і шапки", – написав Качмарський.

Він додав, що Тріша навіть не в курсі, що у нас війна і думала, що воєнне протистояння закінчилося 3 роки тому.

"Української не знає, бо думала, що тут на побутовому рівні говорять англійською, як всюди в світі. Це теж шок, з яким 20-річній дівчині, яка вчиться за свої і позичені гроші, справитися тяжко. Ще її дивує, чому у нас мало дітей в сім'ях. У неї 6 братів і сестер і це в ПАР нормально. Дізнався, що у них була своя жорстока війна за Незалежність. Те про що в нас мало писали, боротьба за рівні права чорних і білих. Тріша багато цікавилася, як в Україні все влаштовано і ніяк не могла зібратися, щоб піти. Нічо дивного, дитина хотіла відчути хоч трохи родинного затишку. 7000 км від дому, все таки. Взагалі студенти з Африки дуже позитивні і безпосередні, не агресивні і відкриті. Зовсім не заслуговують на байдужість і злість, яку до них проявляють деякі "щирі" галичани.... і вони дуже мерзнуть.
UPD: Щойно прочитав, що іншу африканку з дитиною в Тернополі господарі вигнали з квартири і забрали паспорт. Зараз їй збирають на памперси і їжу.
Будьте людьми", – написав Качмарський.

Студентка ПАР
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі