На Тернопільщині горе-батьки залишили на балконі ледь одягненою 3-річну дитину

Кричущий випадок халатності щодо догляду за маленькою дитиною виявили у Бережанах. Днями там працювала комісія Бережанської міської ради спільно з місцевою поліцією. Під час вечірнього рейду спеціалісти виявили на балконі одного з будинків залишену без нагляду 3-річну дитину, повідомляє Репортер.

– Під час проведення вечірнього рейду комісія отримала телефонний дзвінок про те, що на балконі одного із будинків плаче дитина, періодично вибігає на балкон та кличе маму. Члени комісії одразу відреагували на дзвінок і відвідали квартиру, в якій знаходилась дитина. Двері були відчинені. Зайшовши туди, комісія встановила, що крім 3-річної дитини, нікого більше не було. Хлопчик сильно плакав, одягнений був в колготки та в тоненький гольфик, без головного убору та взуття. Члени комісії забрали дитину з балкону, одягнули і накрили коциком, щоб він зігрівся. Визвали швидку медичну допомого, щоб лікарі оглянули дитину, – повідомили в мерії Бережан.

Слід зазначити, що комісія пробула у квартирі одну годину і за цей час ніхто з дорослих не з’явився.

Тому було прийнято рішення про негайне вилучення дитини з сім’ї та помістити на обстеження у Бережанську центральну районну комунальну лікарню (дитяче відділення).

дитина
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі