Правоохоронці закликають мешканців Тернопільщини не купувати сумнівні алкогольні напої

Лише за останні два тижні в Україні зареєстровано 72 випадки отруєння неякісним алкоголем, із яких 35 – летальні. На Тернопільщині ж фальсифікований алкоголь найчастіше виявляють у сільських місцевостях.

Як повідомляють кременецькі правоохоронці, лише впродовж минулого місяця було зареєстровано два факти виготовлення та продажу сумнівного алкоголю. В результаті проведення ряду обшуків 13 вересня було виявлено факт збуту фальсифікованої алкогольної продукції та вилучено спиртосумішні речовини загальною ємкістю півтони. А вже 27 вересня, поліція Кременеччини вилучила ще 21 літру горілчаної продукції під час обшуку та огляду автомобіля підозрюваного.

За попередніми висновки судово-медичної експертизи загиблих після вживання неякісного алкоголю людей, причиною їх смерті було отруєння алкогольним сурогатом, що містив метанол ("технічний" спирт), пишуть Тернополяни. Вживання такої продукції загрожує здоров’ю споживачів, оскільки вона виробляється в антисанітарних умовах з недоброякісної і небезпечної для вживання сировини.

Відтак, правоохоронці вкотре закликають мешканців Тернопільщини не купувати сумнівні алкогольні напої, характерні ознаки яких – імпровізована пластикова тара різних ємностей або інша нетрадиційна тара (bag-in-box), відсутність акцизних марок, дешева ціна, інше. А про факти незаконного виготовлення чи реалізації підакцизних товарів просять повідомляти у поліцію.

Тернопільщина алкоголь отруєння
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі