Куди мають звертатись тернопільські учасники АТО, якщо їм відмовили у безкоштовному проїзді?

Міністерство оборони оприлюднило інструкцію для військовослужбовців на випадок, якщо їм відмовили у безкоштовному проїзді у громадському транспорті. Про це йдеться на Facebook-сторінці МО.

"Якщо вам відомо про порушення закону персоналом якоїсь автостанції при продажу квитків учасникам АТО, перед зверненням до каси знайдіть хоча б одного свідка. Потім у його присутності поцікавтеся у касира наявністю вільних місць на потрібний вам рейс. І тільки після цього, якщо такі місця є, діставайте посвідчення УБД і просіть надати вам безкоштовний квиток. Якщо в касі вам у цьому з будь-яких причин відмовлять, викликайте адміністрацію автостанції і черговий наряд поліції", – йдеться у повідомленні.

Те саме потрібно робити, якщо водій автобуса не пускає бійця у салон із безкоштовним квитком. Однак поліція в такому випадку повинна скласти вже два протоколи: на водія автобуса і на підприємство, від якого він працює. Краще, щоби свідків було двоє і вони підписали протоколи.

Якщо водій міського громадського автотранспорту відмовляється слідувати маршрутом, поки боєць АТО не сплатить за проїзд, попри наявність у нього посвідчення УБД, необхідно також викликати наряд поліції за телефоном 102.

Тернопіль АТО проїзд транспорт поліція
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі