Лікування геморою без болю, МІФ чи РЕАЛЬНІСТЬ

На наші запитання про лікування геморою відповість лікар проктолог Медичного центру «Оксфорд Медікал» в м. Тернополі, Кушнір Віктор Васильович:

- Пане Віктор,  що таке геморой з погляду фахівця?

-  Геморой-це хвороба, яку ми згадуємо щодня. Про неї говорять : «ні самому побачити, ні комусь показати». Багато проблем ми порівнюємо з цією хворобою. І навіть існує багато жартів на цю тему. Що вона собою являє? Геморой – варикозне розширення вен прямої кишки.Тобто це венозний застій.

- Що найчастіше призводить до геморою?

- До цієї патології призводить найчастіше запор, важка фізична праця у чоловіків, у жінок це частіше після родів, погрішності в дієтичному харчуванні (гостра їжа), малорухливий спосіб життя (тривале сидіння), зловживання алкоголем.

- Пане Віктор, розкажіть про симптоми цього захворювання?

- Першими симптомами із якими ВЖЕ необхідно звернутись до лікаря є свербіння та важкість в анальній ділянці. Пізніше приєднуються біль та кровотеча, і в кінцевій стадії – поява зовнішніх гемороїдальних вузлів. Вони можуть бути різних розмірів від горошини до розміру боба.

- А як позбавитись такої неприємної хвороби?

- Позбавитись цієї недуги можна за один прийом, так як є малоінвазивні та практично безболісні методи оперативного втручання із мінімальним післяопераційним періодом. Зокрема таким методом являється перев’язка гемороїдальних артерій під контролем ультразвукової доплерографії з підтяжкою вузлів ( HAL-RAR).

-Розкажіть у чому ж суть цього методу?

- Суть методики полягає в тому, що під контролем датчика знаходиться артерія, яка прошивається і перев’язується.

- Що при цьому відчуває пацієнт?

- Операція проходить під місцевим знеболенням, тобто пацієнт знаходиться в свідомості і повністю контролює хід операції.

- Скільки часу йде на це?

В середньому методика займає до 1 години часу на обезболення та прошивання артерій. Також під час операції зовнішні вузли втягуються в середину. Після перев’язки пацієнт одразу покидає клініку і приходить на контрольний огляд через 2-3 дні.

Даний новітній метод лікування «HAL-RAR» є тільки у клініці «Оксфорд Медікал», яка працює на найсучаснішому ізраїльському обладнанні.

- Віктор Васильвич, як можна потрапити на прийом?

- Для того щоб позбавитись даної патології ,Вам тільки необхідно записатись на прийом у зручний для Вас час, по телефону (0352) 52 52 52,або ж на сайті МЦ «Оксфорд Медікал» http://ternopil.oxford-med.com.ua/  та визначити дату , коли Ви зможете прийти. Ми знаходимось по вул. Качали 5, навпроти банку «Хрещатик». Якщо Ви бажаєте приватності - запис може бути анонімним. Не відтягуйте подібних проблем, адже краще бути здоровим сьогодні.

Оксфорд медицина лікування геморой
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі