• Головна
  • Опалювальний сезон у Тернополі розпочнеться у понеділок, 10 жовтня
15:30, 7 жовтня 2016 р.

Опалювальний сезон у Тернополі розпочнеться у понеділок, 10 жовтня

За останніми даними Українського Гідрометцентру, у найближчі дві доби буде спостерігатися суттєве зниження температури повітря до мінусового значення. Це означає, що середньодобова температура буде менше, аніж +8 градусів, тому було прийнято рішення розпочинати опалювальний сезон.

Місто зробило усе можливе, щоб підготуватися до початку опалювального сезону та провело необхідні ремонтні роботи.

«У цьому році майже у 2,2 рази підняли вартість плати за послуги теплопостачання через зростання цін на природній газ, електроенергію та воду. Міська рада не може впливати на тариф, - каже міський голова. - Населення ще не відчуває підвищення тарифу, оскільки не отримувало рахунки. Тому я звертаюся до тернополян якомога швидше оформити субсидії ті, кому вона може бути нарахована, а інших прошу вчасно розраховуватися за спожиті послуги».

Тернополянам також варто знати, що за функціонування усіх внутрішньобудинкових мереж відповідають ЖЕКи. Днями буде підписано розпорядження міського голови про посилення контролю за роботою ЖЕКів та КП «Тернопільтеплокомуненерго», тому, якщо у тернополян будуть скарги на їх роботу, варто звертатися за телефоном 15-80.

«Хочу попросити усіх тернополян у понеділок та вівторок відчиняти двері помешкань аварійним службам КП «Тернопільтеплокомуненерго» для проведення необхідних ремонтних робіт, які можуть виникнути при запуску системи теплопостачання, - додав Сергій Надал. - Так в усіх помешканнях будуть надаватися якісні послуги».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #опалювання #котельні

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"Град вперіщить з лютою силою прямо завтра, гроза і дощ насувається на тлі заморозків": навіть фахівці налякані прогнозом
"ТЦК масово мобілізує людей цього віку, призвуть навіть чоловіків із хворобами": мобілізація з 1 червня, повістки, ВЛК
Остаточний тариф на електроенергію з 1 червня назвали, така ціна буде наступні 5 місяців: кому доведеться платити більше
Мобілізація стала жорсткішою: в Україні масово чистять заброньованих, повістки вручають у ресторанах, маршрутках і магазинах
Оголошення
live comments feed...