• Головна
  • На Тернопільщині виявили безліч мертвої риби на березі річки Збруч
11:00, 8 жовтня 2016 р.

На Тернопільщині виявили безліч мертвої риби на березі річки Збруч

На Тернопільщині місцеві жителі виявили безліч мертвої риби неподалік смт. Гусятин. Інцидент стався ще 4 жовтня.

Про це негайно повідомили екологів та надзвичайників. Зараз вони встановлюють причини масової загибелі риби.

Вже наступного дня на місце події виїхали представники Державної екологічної інспекції Тернопільської області, які обстежили територію річок Тайна та Збруч, де й знайшли неживу рибу. Загалом було оглянуто русла річок на ділянці від міста Хоростків до Гусятина.

Фахівці підраховують збитки та кількість загиблої риби. Спеціалісти також взяли проби води, за якими будуть з’ясовувати джерело екологічного лиха. Результати лабораторних досліджень обіцяють оприлюднити згодом, пишуть Тернополяни.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #риба #річка
ТОП новини
"До такої ціни українці не готувалися, оприлюднено тариф на газ з 1 листопада": названо нові ціни для простих людей
Посилення мобілізації та зниження мобілізаційного віку, на вулиці по чоловіків виходять не лише ТЦК: мобілізація по-новому
"Пенсія зменшиться на 75%, названо категорії людей": Пенсійний фонд пояснив, кому скоротять пенсії незабаром
На Тернопільщині оприлюднили графік аварійних відключень світла: перевірте свою адресу
Оголошення