Четвертий всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат відбувся у Тернополі

90 спортсменів змагались на турнірі з вільної боротьби за Кубок міського голови Тернополя. До міста приїхали хлопці та дівчата з Мелітополя, Броварів, Бурштина, Вінниці та районних центрів Тернопільщини.

На відкритті змагань слова вдячності організаторам та учасникам турніру висловив міський голова Сергій Надал, який відзначив, що проведення таких юніорських турнірів сприяє розвитку вільної боротьби в м. Тернополі.

 - Мені надзвичайно приємно, що з кожним роком цей турнір стає популярнішим та розширює свою географію, – зауважив Сергій Надал. – Сподіваюсь, що серед Вас, юні спортсмени, знайдуться майбутні Чемпіони України, Європи, Світу та Олімпійських ігор. Нехай вільна боротьба надає Вам не тільки фізичну силу, але й силу розуму. Адже Ви майбутнє України.

Четвертий всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат відбувся у Тернополі, фото-1 Четвертий всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат відбувся у Тернополі, фото-2 Четвертий всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат відбувся у Тернополі, фото-3
турнір всеукраїнськийтурнір вільнаборотьба Тернопіль
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі