На Тернопільщині “роми-торгаші” обкрадають пенсіонерів

Двоє мешканців області потерпіли від хитрих злодіїв за минулу дому. Невідомі особи ромської національності обманом проникли до помешкань потерпілих та викрали чималі гроші.

15 тисяч гривень і 200 доларів зникли з будинку 77-річної жительки міста Копичинці. Пенсіонерці задурили голову дешевим цукром. Про це повідомили у секторі комунікації ГУНП Тернопільської області.

Невідомий смаглявий чоловік навідався на подвір’я і запропонував купити задешево солодкий товар. Жінка пішла до хати за грошима, а злодій підгледів, звідки старенька бере готівку. Коли господиня винесла купюри, хитрий злодій запевнив її, що вони фальшиві. Старенька засмутилася, однак злодій переконав позичити гроші у сусідки. Допоки та ходила за готівкою, витяг зі сховку усі заощадження. Чемно дочекався пенсіонерки й запевнив що йде принести мішок цукру. Товару потерпіла так і не дочекалася, а згодом помітила пропажу усіх грошей. Звернулася за допомогою до поліції.

10 жовтня обікрали і стареньку мешканку Заліщиків. 20 тисяч гривень пропали з гаманця, захованого у столі. Нахабних продавців товару 83-річна мешканка району сама впустила до хати. Непрохані гості пропонували купити подушки і перини, а щоб потрапити до хати, попросили напитися води й глянути, чи, бува, немає господиня старих картин, які вони скуповують за хорошу ціну.

Допоки одна з жінок розмовляла з господинею, решту обнишпорили хату і знайшли у сховку гроші. Швидко подалися з подвір’я. Потерпіла зрештою помітила пропажу і зателефонувала поліцейським

Тернопільщина роми крадіжка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі