У Тернополі студенти влаштували смачний фестиваль (фото)

Щоб зібрати кошти на лікування 15-річної тернополянки Тані Юрчик студенти кооперативного коледжу влаштували смачний фестиваль.

Благодійний «Налисник-фест» відбувся у дворі навчального закладу в понеділок, 10 жовтня. Гостей заходу частували налисниками з різними начинками – від солодких до м’ясних. Ідею запропонували самі вихованці коледжу.

«Подібний фестиваль ми проводимо не вперше. Так минулого року організували свято сала, цього разу «Налисник-фест». Зібрані гроші завжди віддаємо на благодійність. Наші студенти дуже хочуть допомогти 15-річної Тані Юрчик. Тому кожен старався, готував щось смачненьке аби зібрати неохідну суму», - розповіла Тернополянам заступник директора з виховної роботи Марія Процик.

Участь у фестивалі взяло 470 студентів. Всі вони прийшли зі своєю стравою: налисниками різного виду, дарами осені, солодощами. За свої налисники студенти просили від 5 до 10 грн.

У Тернополі студенти влаштували смачний фестиваль (фото), фото-1 У Тернополі студенти влаштували смачний фестиваль (фото), фото-2 У Тернополі студенти влаштували смачний фестиваль (фото), фото-3 У Тернополі студенти влаштували смачний фестиваль (фото), фото-4
Тернопіль студенти фестиваль налисники
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі