Як у Тернополі вирішили конфлікт між «Малятком» та центром реабілітації?

Тернопільська облрада залагодила конфлікт між двома комунальними установами – будинком дитини «Малятко» та обласним центром реабілітації для дітей-інвалідів. Першій з обласного бюджету виділили майже 200 тис. грн. на облаштування кабінетів. Це стало своєрідною компенсацією за вимушене переселення.

Нагадаємо, два вищезазначенізакладизнаходяться в одній будівлі на вул. Сахарова. Кабінети центру реабілітації – у різних корпусах. Переводити дітей з вадами розвитку з одного приміщення в інше травматично, тож керівництво установи попросило передати йому у користування коридор.

Депутати відгукнулися на прохання, але згодом з’ясувалося, що до питання передачі претензії має будинок дитини. Його керівництво звернулося до депутатів з проханням не виконувати рішення сесії. Річ у тім, що таким чином було обмежено доступ до кабінетів, де отримують оздоровчі процедури постояльці будинку дитини, пише Номер один. Там же розміщені робочі місця спеціалістів закладу. Адміністрація «Малятка» стверджувала, що вилучення коридора може призвести до часткового призупинення діяльності установи, бо, мовляв, альтернативних приміщень у будівлі немає.

Користуватися спільно коридором заклади не могли, адже за статутомце установи закритого типу з обмеженим доступом. Входити туди стороннім заборонено.

Конфлікт інтересів між двома комунальними установами розглядало кілька комісій обласної ради. Згодом була створена робоча група, яка провела виїзне засідання у будинку дитини.

За допомогою обласних депутатівтаки знайшли вільні приміщення, але вони потребували ремонту. Тож сесія обласної ради виділила близько 200 тис. грн. на їх ремонт та облаштування, щоб вони виконували функції, аналогічні тим, які було заблоковано внаслідок передачі коридора. Таким чином непорозуміння наразі вичерпано.

Тернопіль коридор конфлікт
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі