Тернополянин вимагає заборонити транслювання російського телеканалу

11 жовтня в Єдиній системі місцевих петицій з'явилась петиція про заборону трансляції телеканалу "Телеклуб" в мережі кабельного оператора.

Як зазначає автор петиції Воронкевич Василь Степанович, він користується  послугами кабельного оператора, у “базовому пакеті” каналів помітив телеканал російського походження “Телеклуб”. “Він явно порушує статті 15-1 Закону України «Про кінематографію» від 13.01.1998. Порушення стосуються трансляції продукції виробництва Російської Федерації, виготовленої після 1 січня 2014 року, а також наявності позитивних образів та популяризацію правоохоронних органів держави-агресора Російської Федерації та колишнього СРСР. Зокрема, останні наявні у серіалах телеканалу: «Мент в законе-6», «Гражданин начальник-2», «Профессионал», «Москва. Три вокзала-8» та інших. На основі вищевикладеного прошу заборонити трансляцію телеканалу "Телеклуб" в мережі кабельного оператора”, – зазначено у петиції.  

За словами автора петиції, аналогічна офіційна заява спрямована в Національну раду з питань телебачення та радіомовлення України.

Фото: Телеграф

Тернополянин телеканал
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі