Начальник управління міськради Тернополя обізвав журналіста і пригрозив йому "надавати" прямо посеред вулиці (Фото)

Начальник міського управління транспорту Ігор Мединський, за яким ростуть "золоті верби", і якого вже давно пасувало б звільнити через систематичні провали в сфері громадських перевезень, знову опинився в центрі скандалу.

Як повідомляє журналіст Антон Марчевський, чиновник назвав його "психічно хворим", при цьому ще й пригрозив "надавати...". Про інцидент Марчевський написав на своїй сторінці в соцмережах.

"Ігор Мединський назвав мене "гімняром" і "психічно хворим" :)
А почалося з того, що я випадково його зустрів на вулиці Сагайдачного (він повертався з обідньої перерви) і зробив йому зауваження, чому не були вчасно опубліковані графіки тролейбусів маршруту №3.

Він мені розповідає, що "все є на сайті міської ради". Хоча нічого подібного не було. Все що є - це посилання на сторінку сайту КП "Тернопільелектротранс".
Пояснюю, що я обслуговую сайт КП "Тернопільелектротранс" на громадських засадах, уже 7 років. 

Виходить така штука: Мединський нахабно підставив керівництво тролейбусного депо! Адже якщо "все є на сайті міської ради", то ніхто зайвий раз мене не став турбувати за нові графіки на сайті КП "Тернопільелектротранс".

Я ж про нові графіки дізнався чисто випадково кілька днів тому від кондукторів. А виявляється, зміни діють ще від 27 вересня! Про це мені сказали у депо, куди я звернувся за уточненням.

Під час моєї перепалки з Мединським підходить Олег Вітрук, заступник Мединського. Починає мені розповідати про функції адміністратора сайту. Я наполягаю на своєму, питаю уже жорстким тоном: чому графіки вчасно не прислали? Вітрук мені відразу мені, чого це я тон підвищую на них. Я пояснюю, що я не є їхнім підлеглим, а свою роботу вони виконують неякісно. А Мединському сказав, що нагадаю йому за 30-ту маршрутку (хто в курсі - той знає). Пана начальника в кінець вивело, і той обізвав мене "гімняром" і "психічно хворим" :) А ще сказав мені: "Зараз як розвернуся і дам тобі..." Я у відповідь: "Ну давайте, при людях..." Не знаю, чи це було звичайне залякування, чи справді у пана Мединського є такі нехороші наміри, але я це сприйняв без образ. Натомість пообіцяв у разі чого вивести їх обох на чисту воду", – написав Антон Марчевський.

Він додав, що учора нові графіки тролейбусів маршруту №3  зі своїм другом Андрієм Окрутним розклеїть на зупинках по вулиці Текстильній, оскільки саме там було найбільше нарікань щодо відсутності інформації про зміни та біля Подолян. Невдовзі розмістив фото, де продемонстрував результат своєї з товаришем праці.

"Дані графіки є тимчасовими, адже як тільки з Чехії надійдуть обіцяні гармошки, на маршрут додадуть ще два тролейбуси, тож розклад знову зміниться", – уточнив Марчевський.

Начальник управління міськради Тернополя обізвав журналіста і пригрозив йому "надавати" прямо посеред вулиці (Фото), фото-1 Начальник управління міськради Тернополя обізвав журналіста і пригрозив йому "надавати" прямо посеред вулиці (Фото), фото-2 Начальник управління міськради Тернополя обізвав журналіста і пригрозив йому "надавати" прямо посеред вулиці (Фото), фото-3
Мединський Марчевський
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі