Тернополяни критикують запроваджене у місті навчання школярів у другу зміну

Діти, які ходять в школу у другу зміну, не мають змоги повноцінно навчатися, а лише відбувають номер.

Про це на сайті міської ради написала тернополянка Євгенія.

Жінка закликала владу міста вирішувати проблему шляхом будівництва нових навчальних закладів, а не привчати дітей змалку до формального відвідування школи, однак без отримання якісних знань.

"Чудово, що розбудовується наше місто, молодіє, стає сучасним та затишним. Багатоповерхівки, як оселедці в банках, тісненько туляться одна до одної, з’являються нові мікрорайони. Зазвичай, молоді сім’ї заселяються в таких будинках. Як грибочки, «ростуть» барвисті дитячі майданчики. Це, звичайно, похвально, але діти не тільки граються, їм потрібно розвиватися та навчатися в нормальних умовах. Особливо забудовується мікрорайон «Дружба»: вулиці Будного, Просвіти, Лучаківського, Тролейбусна, Бережанська. Школи №9 і №16 особливо переповнені. Діти навчаються у дві зміни. Класи переповнені – по 34, а то й більше дітей. Хоча багато дітей відвідують школу №6 і №24. Навчання у другу зміну – безрезультативне.

Діти позбавлені батьківського догляду зранку, а ввечері (уроки майже до 19:00) не залишається часу на виконання домашніх завдань, мова вже не йде про гуртки та заняття за інтересами. Та й в школах діти тісняться у добудованих кабінетах, переобладнаних підсобних приміщеннях. Це така сучасна школа? Нове якісне навчання?! Чому, за більш ніж 25 років у нашому місці не побудовано жодного нового, повноцінного, сучасного дитячого закладу – садочка, школи, художньої чи спортивної школи (художня школа на «Дружбі» тісниться у підвальному приміщенні).

Міні-садочок на вулиці Юності не врятує ситуації! Шановні місцеві можновладці! Чому при плануванні забудови міста не враховуєте будівництво інфраструктури, а зокрема шкіл, садочків тощо?!!! Як ви будете вирішувати цю проблему? Коли ви створите дітям комфортні умови для навчання та розвитку? Можливо варто переймати досвід у сусідніх обласних питання. Дбайте про майбутнє покоління! Нехай дітям запам’ятаються щасливі шкільні роки, а не «відбувальщина» у другу зміну!", – написала Євгенія.

школа
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі