У Тернополі, на вул. Чалдаєва, через аварію будинок залишився без опалення

Як зазначив заступник начальника відділу з експлуатації та ремонту житлового фонду управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР В’ячеслав Мокляк, впродовж вчорашньої доби тепло подали у всі тернопільські школи, дошкільні навчальні заклади та лікарні та у будинки житлового фонду.

Втім, як повідомив начальник виробничо-технічного відділу КП “Тернопільміськтеплокомуненерго” Віталій Грубенюк, сьогодні зранку без тепла жителі будинку на вулиці Чалдаєва, 8 – тут сталася аварія на вводі до будинку. За вказаною адресою здійснюються аварійно-відновлювальні роботи, за словами фахівця впродовж дня постачання тепла буде відновлене. Загалом,  плановий запуск усіх 39 котелень, 45 центральних теплових пунктів і 80 ІТП відбувся успішно. При ймовірному виникненні аварій у мережі теплопостачання повідомлятимуть споживачів за допомогою сайту.

Якщо у вашій оселі відсутнє тепло, то необхідно звернутися до підприємства, яке здійснює обслуговування вашого будинку та прибудинкової території. У випадку заповітрення труб у будинках чи при відсутності роботи приладів обігріву в оселі, мешканці можуть телефонувати впродовж дня до обслуговуючого підприємства (контакти підприємства можете відшукати тут), а у нічний час – до аварійних служб, що обслуговують будинок (перелік служб). Якщо холодно у школі чи в дитсадку , свої претензії потрібно адресувати безпосередньо до адміністрації закладу, адже у кожному з них встановлені ІТП, які дозволяяють автономно регулювати температуру повітря. Мешканці ОСББ, які користуються централізованим теплопостачанням, у разі відсутності тепла усі обставини можуть з’ясувати у голови свого об’єднання.

Тернопіль аварія будинок опалення
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі